• Prisijungti

    Priminti slaptažodį?


    Registruotis
  • Neturite pridėtų mėgstamų produktų

DYDŽIŲ GIDAS

Kaip išsirinkti tinkamą batų dydį?

Nors batai sužymėti dydžiais, kartais juo tenka pirkti didesnius arba mažesnius. Tai priklauso nuo firmos, modelio ir net metų laiko.

Vagabond batai gali būti apie pusę dydžio mažesni. Lorenzo, Unix, Wawa, Tamaris, Otre firmų batukai dažniausiai atitinka realų dydį. Svarbiausia orientuotis pagal modelius. Batus, kurių nosytės smailėjančios, reikėtų rinktis didesnius, nes tokia avalynė dažnai būna šiek tiek mažesnė. Atvirkščiai yra su batais ilgesniais nei įprastai priekiais, dažnai tokie yra klasikiniai batai, jie būna kiek didesni.

Dažnai pėdos dydis būna tarpinis ir yra sunku išsirinkti tinkamą dydį. Pavyzdžiui 38 dydis dažnai būna mažas, o 39 jau didelis. Tokiu atveju lengva išsirinkti batus iš Caprice firmos asortimento. Jų siūlomi dydžiai pusiniai, tad galima rasti ir 38, ir 38,5 ir 39 dydžius.

Jei renkatės Crocs batus, svarbu žinoti jų dydžių sistemą:

Moteriškų batų dydžiai: 
Crocs dydis  Eur dydis
6 36,5
7 37,5
8 38,5
9 39,5
10 41
11 4
Vyriški batų dydžiai:
Crocs dydis  Eur dydis
8 41
9 42,5
10 43,5
11 44,5
12 45,5
13 46,5

Crocs avalynė turi būti patogi ir kiek laisvesnė. Tad jei dažniausiai avite 39 dydžio batus, Crocs reikėtų rinktis 9 dydžio, jie bus truputį laisvesni, tačiau patogūs.

Jeigu batai žieminiai, patartina rinktis didesnį dydį, nes suspausta koja greičiau šąla, o jei yra vietos – galima užsidėti storesnę kojinę ar į batą įsidėti šiltą, natūralų padelį. Vasariniai bateliai turėtų atitikti Jūsų dydį. Tačiau jei jie truputį laisvesni, išgelbės Boston Heel Grips odiniai užkulniai, kurie truputį pamažina batelio dydį, neleidžia užkulniui smukinėti. Taip pat Boston Shooz Shoocomf Heelgrips silikoniniai užkulniai. Net įsidėjus į batą odinį ar šiltesnį padelį, bato dydis sumažėja apie pusę dydžio.

Jei nusipirkote kiek ankštus batus, naudokite batų pratempiklį Boston Leather Strecher. Jis tinka ne tik odiniams, bet tekstiliniams batams, tad be vargo pratemps juos, batai prisitaikys prie jūsų pėdos.

Visos šios priemonės nematomos, tačiau padedareguliuoti bato dydį ir suteikia dar daugiau komforto. Tačiau jei kyla daugiau klausimų – visada galite kreiptis el. paštu info@wawa.lt.

Grįžti į pradinį puslapį