• Prisijungti

  Priminti slaptažodį?


  Registruotis
 • Neturite pridėtų mėgstamų produktų

  Siekiant užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, wawa.lt svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su wawa.lt slapukų naudojimo politika.
  x

  Konkurso sąlygos

  1. Bendrosios sąlygos:

  1.1. Konkursą „Laimėk FILA kedus!“ (toliau ,,Konkursas“) organizuoja UAB „Danbalt Trend“ ir UAB „Šiuolaikinės Mados Centras“ (toliau „Organizatorius“).

  1.2. Konkursas vyksta nuo 2019 m. rugpjūčio 26 d. iki 2019 m. rugsėjo 26 d.

  1.3. Asmuo, norintis dalyvauti konkurse, turi užregistruoti pirkimo kvitą (jei pirkinys įsigytas fizinėje parduotuvėje) arba užsakymo pirkimo numerį (jei pirkinys įsigytas internetu), gautą už nusipirktą (-as) prekę (-es) fizinėje arba internetinėje WAWA parduotuvėje, www.wawa.lt esančioje registracijos formoje.

  1.4. Asmuo, norintis dalyvauti konkurse, turi įsigyti naujos kolekcijos avalynę ir/ar aksesuarus, kurių vertė ne mažiau nei 99.99 Eur.

  1.5. Prekės su nuolaida konkurse nedalyvauja (išskyrus nuolaidas, pritaikytas su WAWA lojalumo kortele).

  1.6. Batų priežiūros priemonės konkurse nedalyvauja.

  1.7. Nugalėtojai renkami pasibaigus konkurso terminui.

  1. Konkurso vykdymo procedūra ir sąlygos:

  2.1. Asmuo, norintis dalyvauti konkurse, turi užregistruoti WAWA pirkimo kvitą arba internetinio užsakymo numerį 1.3 punkte nurodytu būdu.

  2.2. Pirkimo kvito arba internetinio užsakymo vertė privalo būti ne mažesnė nei 99.99 Eur.

  2.3. Konkurse dalyvauja tik konkurso termino metu (2019-08-26 – 2019-09-26) įsigytas pirkinys.

  2.4. Vienas dalyvis konkurse gali užregistruoti daugiau nei vieną pirkimo kvitą ar/ir internetinio užsakymo numerį, kuriuos įsigijo skirtingų pirkimų metu.

  2.5. Konkurso dalyvis registruodamasis pateikia duomenis apie save ir dalyvaudamas patvirtina, kad susipažino su konkurso sąlygomis ir sutinka, kad jo duomenys būtų naudojami tiesioginiais rinkodaros tikslais. Asmens duomenys yra tvarkomi pagal įstaigoje patvirtintas asmens duomenų tvarkymo taisykles. Daugiau informacijas galima rasti: privatumo politika.

  1. Konkurso prizas ir konkurso nugalėtojai:

  3.1. Konkurse dalyvauja asmenys, kurie laikydamiesi aukščiau pateiktų nurodymų užregistravo pirkimo kvitą www.wawa.lt internetiniame puslapyje.

  3.2. Konkurso nugalėtojas apdovanojamas FILA Disruptor Low White sportiniais bateliais.

  3.3. Konkurso nugalėtojas išrenkamas burtų keliu.

  3.4. Su prizo laimėtoju susisiekiama asmeniškai registracijos metu nurodytu el. pašto adresu per 10 darbo dienų.

  3.5. Nepavykus susisiekti su prizo laimėtoju per 10 darbo dienų nuo Konkurso laimėtojų išrinkimo dienos, prizo laimėtojas praranda teisę į prizą ir atsitiktinės atrankos būdu atrenkamas kitas laimėtojas, su kuriuo bus susisiekta registracijos metu nurodytu el. pašto adresu.

  1. Kitos sąlygos:

  4.1. Konkurso organizatorius pasilieka teisę keisti konkurso taisykles, apie tai informuodamas internetiniame puslapyje www.wawa.lt.

  4.2. Laimėtas prizas į pinigus ar į kitas prekes nėra keičiamas.

  4.3. Konkurse negali dalyvauti juridiniai asmenys, UAB „Šiuolaikinės Mados Centras“ ir UAB „Danbalt“ įmonių grupės darbuotojai bei jų šeimos nariai.

  4.4. Konkurse negali dalyvauti asmenys, jaunesni nei 16 m.

  4.5. Pastebėjęs bet kokį sukčiavimą, Organizatorius turi teisę pašalinti dalyvį iš Konkurso dalyvių sąrašo be įspėjimo.

  4.6.Konkurso dalyviai turi teisę susipažinti su Organizatoriaus tvarkomais jų duomenimis, prašyti šiuos duomenis ištaisyti ar pašalinti, taip pat nesutikti su šių duomenų tvarkymu.

   

   

  Registruokis į konkursą

   

   

  Grįžti į pradinį puslapį