• Prisijungti

  Priminti slaptažodį?


  Registruotis
 • Neturite pridėtų mėgstamų produktų

  Siekiant užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, wawa.lt svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su wawa.lt slapukų naudojimo politika.
  x

  PREKIŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

   Net 30 dienų apsispręsti dėl pirkinio! Jeigu norėsite grąžinti ar pakeisti įsigytą prekę, tai galėsite padaryti per 30 dienų nuo prekės pirkimo dienos.

  Pinigai į pirkėjo nurodytą sąskaitą yra grąžinami per 14 dienų.

  *Pinigai už grąžinamą prekę yra grąžinami į grąžinimo akte nurodytą sąskaitą.

  Nuo šiol prekes, įsigytas el.parduotuvėje galite grąžinti nemokamai. Jums tik reikia supakuoti grąžinamą prekę, taip, kaip buvo aprašyta „Prekių grąžinimas“, priklijuoti gautą etiketę su barkodu ir paruoštą siuntą pristatyti į artimiausią DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą.

  Jeigu prekes norėsite grąžinti kitu Jums patogiu būdą, tą turėsite atlikti savo lėšomis. Grąžinamas prekes reikia siųsti šiuo adresu:

  Parduotuvė WAWA, PC AKROPOLIS

  Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas

  Lietuva, LT-44333

  Taip pat prekes galite grąžinti artimiausioje to paties tinklo fizinėje parduotuvėje. Grąžinant batus į parduotuvę reikia žinoti savo užsakymo numerį (kurį gavote el. paštu užsakant prekes).


  SVARBU: Grąžinama prekė negali būti sugadinta ar dėvėta. Prekė turi būti originalioje pakuotėje su visomis originaliomis etiketėmis. Prekės pakuotę patariame atidaryti atsargiai, nepadarant jokios žalos.